MENU

MANTAN SETIAUSAHA MAJLIS PERBANDARAN KULAI

BIL NAMA TARIKH BERKHIDMAT
1

SUBAWI @ FANDI BIN SUPIAN

JANUARI 1977 - MAC 1978
2

OTHMAN BIN JABBAR

APRIL 1978 - DISEMBER 1979
3

MD. NAIM BIN NASIR

JANUARI 1980 - DISEMBER 1981
4

JAMA BIN JOHAN

JANUARI 1982 - DISEMBER 1982
5

ABD. RAZAK BIN MD. SALLEH

OGOS 1983 - JANUARI 1986